PARTNERZY



K Data Wynik
1 26.08.2017 Zawisza Sienno-RKP Broń Radom0-15
1 26.08.2017 UKS LIPIE-Chojniak Wieniawa9-3
1 26.08.2017 Jaguar Wolanów-Drogowiec Jedlińsk4-4
2 30.08.2017 Chojniak Wieniawa-Polonia Iłża2-2
2 31.08.2017 RKP Broń Radom-Drogowiec Jedlińsk3-2
2 06.09.2017 Zawisza Sienno-UKS LIPIE1-12
3 02.09.2017 UKS LIPIE-RKP Broń Radom1-7
3 02.09.2017 Jaguar Wolanów-Chojniak Wieniawa1-3
3 27.09.2017 Polonia Iłża-Zawisza Sienno5-1
4 09.09.2017 Chojniak Wieniawa-Drogowiec Jedlińsk2-2
4 09.09.2017 Zawisza Sienno-Jaguar Wolanów2-1
4 09.09.2017 UKS LIPIE-Polonia Iłża5-3
5 16.09.2017 Polonia Iłża-RKP Broń Radom0-3
5 16.09.2017 Jaguar Wolanów-UKS LIPIE4-6
5 16.09.2017 Drogowiec Jedlińsk-Zawisza Sienno10-2
6 20.09.2017 RKP Broń Radom-Chojniak Wieniawa5-0
6 20.09.2017 UKS LIPIE-Drogowiec Jedlińsk2-4
6 20.09.2017 Polonia Iłża-Jaguar Wolanów5-2
7 23.09.2017 Jaguar Wolanów-RKP Broń Radom1-3
7 23.09.2017 Drogowiec Jedlińsk-Polonia Iłża2-1
7 04.10.2017 Chojniak Wieniawa-Zawisza Sienno6-0
8 30.09.2017 Chojniak Wieniawa-UKS LIPIE2-6
8 30.09.2017 Drogowiec Jedlińsk-Jaguar Wolanów4-1
8 11.10.2017 RKP Broń Radom-Zawisza Sienno6-2
9 07.10.2017 Drogowiec Jedlińsk-RKP Broń Radom2-0
9 07.10.2017 Polonia Iłża-Chojniak Wieniawa2-5
9 08.10.2017 UKS LIPIE-Zawisza Sienno7-2
10 13.10.2017 Zawisza Sienno-Polonia Iłża0-11
10 14.10.2017 RKP Broń Radom-UKS LIPIE10-2
10 14.10.2017 Chojniak Wieniawa-Jaguar Wolanów6-0
11 21.10.2017 Drogowiec Jedlińsk-Chojniak Wieniawa5-1
11 21.10.2017 Jaguar Wolanów-Zawisza Sienno3-4
11 21.10.2017 Polonia Iłża-UKS LIPIE0-6
12 28.10.2017 RKP Broń Radom-Polonia Iłża7-0
12 28.10.2017 Zawisza Sienno-Drogowiec Jedlińsk2-6
12 08.11.2017 UKS LIPIE-Jaguar Wolanów-
13 04.11.2017 Chojniak Wieniawa-RKP Broń Radom1-3
13 04.11.2017 Drogowiec Jedlińsk-UKS LIPIE3-1
13 04.11.2017 Jaguar Wolanów-Polonia Iłża2-1
14 11.11.2017 RKP Broń Radom-Jaguar Wolanów4-1
14 11.11.2017 Polonia Iłża-Drogowiec Jedlińsk1-3
14 11.11.2017 Zawisza Sienno-Chojniak Wieniawa1-2

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1121
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów114

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom719
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice71

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka916
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice99
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat