PARTNERZY



K Data Wynik
1 12.08.2017 RKP Broń Radom-Wilga Garwolin7-0
1 12.08.2017 Mazur Karczew-Znicz II Pruszków5-0
1 12.08.2017 Oskar Przysucha-Błonianka Błonie5-1
1 12.08.2017 Sparta Jazgarzew-Energia Kozienice3-2
1 12.08.2017 KS Promna-Mszczonowianka 1-2
1 12.08.2017 Perła Złotokłos-MKS Pilica Białobrzegi1-3
1 12.08.2017 Naprzód Skórzec-MKS Piaseczno1-4
1 13.08.2017 Drogowiec Jedlińsk-Pogoń Grodzisk0-2
2 19.08.2017 Wilga Garwolin-MKS Piaseczno0-0
2 19.08.2017 MKS Pilica Białobrzegi-Naprzód Skórzec3-0
2 19.08.2017 Mszczonowianka -Perła Złotokłos3-0
2 19.08.2017 Energia Kozienice-KS Promna2-0
2 19.08.2017 Błonianka Błonie-Sparta Jazgarzew1-2
2 19.08.2017 Znicz II Pruszków-Oskar Przysucha3-3
2 19.08.2017 Pogoń Grodzisk-Mazur Karczew1-0
2 19.08.2017 RKP Broń Radom-Drogowiec Jedlińsk1-1
3 26.08.2017 Mazur Karczew-RKP Broń Radom1-1
3 26.08.2017 Oskar Przysucha-Pogoń Grodzisk1-0
3 26.08.2017 Sparta Jazgarzew-Znicz II Pruszków4-1
3 26.08.2017 KS Promna-Błonianka Błonie0-2
3 26.08.2017 Perła Złotokłos-Energia Kozienice2-0
3 26.08.2017 Naprzód Skórzec-Mszczonowianka 3-5
3 26.08.2017 MKS Piaseczno-MKS Pilica Białobrzegi2-3
3 26.08.2017 Drogowiec Jedlińsk-Wilga Garwolin0-1
4 30.08.2017 Wilga Garwolin-MKS Pilica Białobrzegi0-4
4 30.08.2017 Mszczonowianka -MKS Piaseczno2-0
4 30.08.2017 Energia Kozienice-Naprzód Skórzec5-1
4 30.08.2017 Błonianka Błonie-Perła Złotokłos8-0
4 30.08.2017 Znicz II Pruszków-KS Promna6-0
4 30.08.2017 Pogoń Grodzisk-Sparta Jazgarzew0-2
4 30.08.2017 RKP Broń Radom-Oskar Przysucha2-4
4 30.08.2017 Drogowiec Jedlińsk-Mazur Karczew2-2
5 02.09.2017 Mazur Karczew-Wilga Garwolin1-0
5 02.09.2017 Sparta Jazgarzew-RKP Broń Radom0-3
5 02.09.2017 KS Promna-Pogoń Grodzisk1-5
5 02.09.2017 Perła Złotokłos-Znicz II Pruszków0-0
5 02.09.2017 Naprzód Skórzec-Błonianka Błonie3-5
5 02.09.2017 MKS Piaseczno-Energia Kozienice1-2
5 02.09.2017 MKS Pilica Białobrzegi-Mszczonowianka 4-0
5 02.09.2017 Oskar Przysucha-Drogowiec Jedlińsk2-1
6 09.09.2017 Wilga Garwolin-Mszczonowianka 3-2
6 09.09.2017 MKS Pilica Białobrzegi-Energia Kozienice1-0
6 09.09.2017 Błonianka Błonie-MKS Piaseczno3-0
6 09.09.2017 Znicz II Pruszków-Naprzód Skórzec0-0
6 09.09.2017 Pogoń Grodzisk-Perła Złotokłos5-0
6 09.09.2017 KS Promna-RKP Broń Radom0-6
6 09.09.2017 Mazur Karczew-Oskar Przysucha1-1
6 10.09.2017 Drogowiec Jedlińsk-Sparta Jazgarzew4-2
7 16.09.2017 Oskar Przysucha-Wilga Garwolin0-1
7 16.09.2017 Sparta Jazgarzew-Mazur Karczew3-6
7 16.09.2017 Perła Złotokłos-RKP Broń Radom0-2
7 16.09.2017 Naprzód Skórzec-Pogoń Grodzisk0-5
7 16.09.2017 MKS Piaseczno-Znicz II Pruszków2-0
7 16.09.2017 MKS Pilica Białobrzegi-Błonianka Błonie0-1
7 16.09.2017 Mszczonowianka -Energia Kozienice2-1
7 16.09.2017 KS Promna-Drogowiec Jedlińsk1-2
8 23.09.2017 Wilga Garwolin-Energia Kozienice1-2
8 23.09.2017 Mszczonowianka -Błonianka Błonie1-1
8 23.09.2017 Znicz II Pruszków-MKS Pilica Białobrzegi1-2
8 23.09.2017 Pogoń Grodzisk-MKS Piaseczno2-3
8 23.09.2017 RKP Broń Radom-Naprzód Skórzec2-1
8 23.09.2017 Mazur Karczew-KS Promna1-1
8 23.09.2017 Oskar Przysucha-Sparta Jazgarzew0-2
8 23.09.2017 Drogowiec Jedlińsk-Perła Złotokłos2-0
9 30.09.2017 Sparta Jazgarzew-Wilga Garwolin2-3
9 30.09.2017 KS Promna-Oskar Przysucha1-6
9 30.09.2017 Perła Złotokłos-Mazur Karczew1-2
9 30.09.2017 MKS Piaseczno-RKP Broń Radom1-1
9 30.09.2017 MKS Pilica Białobrzegi-Pogoń Grodzisk1-1
9 30.09.2017 Mszczonowianka -Znicz II Pruszków2-0
9 30.09.2017 Energia Kozienice-Błonianka Błonie1-1
9 30.09.2017 Naprzód Skórzec-Drogowiec Jedlińsk1-5
10 07.10.2017 Wilga Garwolin-Błonianka Błonie4-2
10 07.10.2017 Znicz II Pruszków-Energia Kozienice1-2
10 07.10.2017 Pogoń Grodzisk-Mszczonowianka 0-2
10 07.10.2017 RKP Broń Radom-MKS Pilica Białobrzegi3-2
10 07.10.2017 Mazur Karczew-Naprzód Skórzec4-1
10 07.10.2017 Oskar Przysucha-Perła Złotokłos4-0
10 07.10.2017 Sparta Jazgarzew-KS Promna2-1
10 07.10.2017 Drogowiec Jedlińsk-MKS Piaseczno3-1
11 14.10.2017 KS Promna-Wilga Garwolin1-2
11 14.10.2017 Perła Złotokłos-Sparta Jazgarzew0-6
11 14.10.2017 Naprzód Skórzec-Oskar Przysucha2-4
11 14.10.2017 MKS Piaseczno-Mazur Karczew3-1
11 14.10.2017 Mszczonowianka -RKP Broń Radom2-3
11 14.10.2017 Energia Kozienice-Pogoń Grodzisk0-5
11 14.10.2017 Błonianka Błonie-Znicz II Pruszków3-1
11 14.10.2017 MKS Pilica Białobrzegi-Drogowiec Jedlińsk2-0
12 21.10.2017 Wilga Garwolin-Znicz II Pruszków1-2
12 21.10.2017 Pogoń Grodzisk-Błonianka Błonie1-3
12 21.10.2017 RKP Broń Radom-Energia Kozienice3-2
12 21.10.2017 Mazur Karczew-MKS Pilica Białobrzegi0-0
12 21.10.2017 Oskar Przysucha-MKS Piaseczno0-0
12 21.10.2017 Sparta Jazgarzew-Naprzód Skórzec6-2
12 21.10.2017 KS Promna-Perła Złotokłos2-2
12 21.10.2017 Drogowiec Jedlińsk-Mszczonowianka 0-1
13 28.10.2017 Perła Złotokłos-Wilga Garwolin1-1
13 28.10.2017 Naprzód Skórzec-KS Promna2-6
13 28.10.2017 MKS Piaseczno-Sparta Jazgarzew0-1
13 28.10.2017 MKS Pilica Białobrzegi-Oskar Przysucha1-0
13 28.10.2017 Mszczonowianka -Mazur Karczew3-2
13 28.10.2017 Energia Kozienice-Drogowiec Jedlińsk3-1
13 28.10.2017 Błonianka Błonie-RKP Broń Radom4-3
13 28.10.2017 Znicz II Pruszków-Pogoń Grodzisk2-2
14 04.11.2017 Wilga Garwolin-Pogoń Grodzisk2-2
14 04.11.2017 RKP Broń Radom-Znicz II Pruszków3-0
14 04.11.2017 Mazur Karczew-Energia Kozienice2-3
14 04.11.2017 Oskar Przysucha-Mszczonowianka 4-3
14 04.11.2017 Sparta Jazgarzew-MKS Pilica Białobrzegi0-2
14 04.11.2017 KS Promna-MKS Piaseczno3-0
14 04.11.2017 Perła Złotokłos-Naprzód Skórzec1-1
14 05.11.2017 Drogowiec Jedlińsk-Błonianka Błonie0-1
15 11.11.2017 Naprzód Skórzec-Wilga Garwolin4-3
15 11.11.2017 MKS Piaseczno-Perła Złotokłos4-2
15 11.11.2017 MKS Pilica Białobrzegi-KS Promna4-0
15 11.11.2017 Mszczonowianka -Sparta Jazgarzew5-0
15 11.11.2017 Energia Kozienice-Oskar Przysucha3-2
15 11.11.2017 Błonianka Błonie-Mazur Karczew1-3
15 11.11.2017 Pogoń Grodzisk-RKP Broń Radom2-0
15 12.11.2017 Znicz II Pruszków-Drogowiec Jedlińsk2-1

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów1028
Legion Radom1023
3 Drogowiec Jedlińsk1019
Chojniak Wieniawa109
Gracja Tczów106
Jaguar Wolanów103

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1233
2 Drogowiec Jedlińsk1229
UKS Lipie1121
Chojniak Wieniawa1217
Polonia Iłża1210
Zawisza Sienno126
Jaguar Wolanów114

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom719
GKS Belsk Duży819
3 Drogowiec Jedlińsk89
KS Błotnica87
Energia Kozienice71

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

przerwa w rozgrywkach

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom1030
Legion Głowaczów1022
KS Warka916
Jedlnia Dzieciom109
Energia Kozienice99
6 Drogowiec Jedlińsk100

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

przerwa w rozgrywkach

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY

IV Liga

  MPkt
MKS Pilica Białobrzegi1535
Mszczonowianka 1531
RKP Broń Radom1530
Błonianka Błonie1529
Sparta Jazgarzew1527
Oskar Przysucha1527
Energia Kozienice1525
Pogoń Grodzisk1524
Mazur Karczew1523
10 Wilga Garwolin1521
11 MKS Piaseczno1518
12 Drogowiec Jedlińsk1517
13 Znicz II Pruszków1513
14 KS Promna158
15 Perła Złotokłos157
16 Naprzód Skórzec155

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Znicz II Pruszków 2:1 Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec 4:3 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 4:2 Perła Złotokłos
MKS Pilica Białobrzegi 4:0 KS Promna
Mszczonowianka 5:0 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 3:2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1:3 Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk 2:0 RKP Broń Radom

patronat