PARTNERZY

warkaW najbliższa niedzielę najmłodszy rocznik naszej szkółki zaprezentuje się w Turnieju Halowym o Puchar Burmistrza Miasta Warka. Młodym chłopcom przyjdzie rywalizować z zespołami Broni Radom, Bielik Wierzbica, KS Warka, GKS Chynów, Mazowsze Grójec, Talencik Radom. Start turnieju 22.10.2017 o g. 9:00 w Hali Sportowej CESiR przu ul. Warszawkiej 45.

Harmonogram gier w rozwinięciu.

Więcej…

wazna-informacjaInformujemy, że ze względu na zajętą salę gimnastyczną w Jedlance dzisiejszy trening dla roczników 2009|2010 odbędzie się na boisku ORLIK w Jedlińsku. Godzina pozostaje bez zmian tj. 16:00 - 17:30.

88W siódmej kolejce Radomskiej I ligi juniorów zawodnicy naszego klubu pewnie pokonali przyjezdnych z Tczowa 5:0. Nasi chłopcy stworzyli mnóstwo sytuacji bramkowych w tym meczu, z czego pięć wykorzystali.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - GRACJA TCZÓW 5:0 (1:0)

bramki: Zimiński 36' Król 46' Kraszewski 59' Pomarański 74' Rabiański 77'

kadra: Kobylarczyk, Dębski A (Rabiański), Dębski K (Rędzia), Nowakowski, Bilski, Król (Markiewicz), Woźniak (Pomarański), Kobza, Kraszewski, Górka (Siennicki), Zimiński (Stępień)

59DROGOWIEC JEDLIŃSK - JEDLNIA DZIECIOM 8:7 (7:2)

bramki: Narożnik 6' 22' 39' Gut 3' 10' 16' Brudnicki 17' 18

kadra: B.Grochala K.Frączyk D.Narożnik K.Brudnicki D.Prasek J.Owczarek D.Kopeć A.Piwowarczyk W.Sadowski D.Zawada J.Cieśliński M.Gut

10582533256 fcd7302dc9 zDROGOWIEC JEDLIŃSK - ENERGIA KOZIENICE 4:3 (1:3)

bramki: Wieczorek 9' Łapka 41' Rybicki 48' Kozłowski 53' - 11' 12' 15'

kadra: Sułek, Żarłok, Jończyk, Łapka, Stawczyk, Ptaszek, Stompór, Wieczorek, Pomarański, Warda, Żaczek, Sułkowski, Kacprzak, Rybicki, Kowalczyk, Kozłowski.

421Drużyna z rocznika 2007|2008 wspierana przez firmę RADMOT, walczyła w Jedlni w kolejnym meczu ligowym. W tym spotkaniu gospodarze okazali się drużyną skuteczniejszą w zdobywaniu goli.

JEDLNIA DZIECIOM - DROGOWIEC JEDLIŃSK 6:1 (5:1)

bramki: Ćwiek 2'

kadra: Janeczek, Murawski, Zegarek, Ćwiek(c), Kalbarczyk, Barański, Siczek, Rosłoniec, Owczarek, Musiałek, Piwowarczyk, Szymanowicz, Bednarek.

p7Po serii pięciu zwycięskich meczach, zespół DROGOWCA Jedlińsk w derbach regionu, został pokonany przez lidera IV ligi PILICĘ Białobrzegi.

Więcej…

szkolka i terminy

JUNIOR - ROCZNIK 01|02

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

CHOJNIAK WIENIAWA

DROGOWIEC JEDLIŃSK

29 październik (niedziela) g. 11:00

Boisko w Wieniawie

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Powała Taczów719
Legion Radom716
3 Drogowiec Jedlińsk715
Chojniak Wieniawa89
Gracja Tczów86
Jaguar Wolanów93

TRAMPKARZ - ROCZNIK 03|04

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

CHOJNIAK WIENIAWA

22 październik (niedziela) g. 11:00

boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom924
UKS Lipie1021
3 Drogowiec Jedlińsk920
Chojniak Wieniawa1014
Polonia Iłża910
Zawisza Sienno106
Jaguar Wolanów91

MŁODZIK - ROCZNIK 05|06

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

GKS BELSK DUŻY

 20 październik (piątek) g. 16:00

Stadion w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Beniaminek Radom515
GKS Belsk Duży615
3 Drogowiec Jedlińsk69
KS Błotnica74
Energia Kozienice61

ORLIK - ROCZNIK 07|08

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

DROGOWIEC JEDLIŃSK

ENERGIA KOZIENICE

  21 październik (sobota) g. 10:00

Boisko w Jedlińsku

TABELA ROZGRYWEK

  MPkt
Broń Radom721
Legion Głowaczów816
KS Warka813
Energia Kozienice79
Jedlnia Dzieciom89
6 Drogowiec Jedlińsk80

ŻAK - ROCZNIK 09|10

NAJBLIŻSZY MECZ/TURNIEJ

ROCZNIK 2009

przerwa w rozgrywkach


ROCZNIK 2010

DROGOWIEC JEDLIŃSK

22 październik (niedziela)

Turniej w Warce

1  2 2

SENIORZY - MECZ LIGOWY


sob, 28 paź 2017 12:00 
Energia Kozienice : Drogowiec Jedlińsk

IV Liga

  MPkt
RKP Broń Radom1227
MKS Pilica Białobrzegi1226
Mszczonowianka 1225
Sparta Jazgarzew1224
Oskar Przysucha1224
Błonianka Błonie1223
Mazur Karczew1220
Pogoń Grodzisk1219
Wilga Garwolin1119
10 Drogowiec Jedlińsk1217
11 Energia Kozienice1216
12 MKS Piaseczno1215
13 Znicz Pruszków116
14 Perła Złotokłos125
15 KS Promna122
16 Naprzód Skórzec121

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 28 paź 2017
Perła Złotokłos : Wilga Garwolin
Naprzód Skórzec : KS Promna
MKS Piaseczno : Sparta Jazgarzew
MKS Pilica Białobrzegi : Oskar Przysucha
Mszczonowianka : Mazur Karczew
Energia Kozienice : Drogowiec Jedlińsk
Błonianka Błonie : RKP Broń Radom
Znicz Pruszków : Pogoń Grodzisk

Seniorzy - ostatnia kolejka

Drogowiec Jedlińsk 0:1 Mszczonowianka
Wilga Garwolin : Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk 1:3 Błonianka Błonie
RKP Broń Radom 3:2 Energia Kozienice
Mazur Karczew 0:0 MKS Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha 0:0 MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew 6:2 Naprzód Skórzec
KS Promna 2:2 Perła Złotokłos

patronat