Skład UKS LIPIE






DRUŻYNA SENIORÓW

Mecz sparingowy

RADOMIAK RADOM SP. Z O.O.

DROGOWIEC JEDLIŃSK

21 styczeń 2017 godz. 10:30

Radom, ul. Narutowicza 9 (MOSiR)

Młodzież - sparingi | turnieje

Rocznik 2007|2008

WINDOOR CUP 2017

sobota 14 styczeń 2017 godz. 10:00

Klub organizator: Legion Głowaczów

Rocznik 2009|2010

WINDOOR CUP 2017

niedziela 15 styczeń 2017 godz. 10:00

Klub organizator: Jastrząb Głowaczów

terminy treningow

Rocznik 01|02 - najbliższy mecz

I Liga Okręgowa - rocznik 01|02

  MPkt
AS Radomiak Radom1030
2 Drogowiec Jedlińsk1017
Legion Radom1015
Zwolenianka Zwoleń1015
Nasze Nadzieje Kozienice109
Oskar Przysucha101

Rocznik 03|04 - najbliższy mecz

I Liga Okręgowa - rocznik 03|04

  MPkt
AS Radomiak Radom1025
SZ.P. Radomiak1022
UKS Lipie1014
Chojniak Wieniawa1012
Polonia Iłża109
6 Drogowiec Jedlińsk104

Rocznik 05|06 - najbliższy mecz

II Liga Okręgowa - rocznik 05|06

  MPkt
Beniaminek Radom822
GKS Belsk Duży817
Broń Radom88
4 Drogowiec Jedlińsk86
KS Potworów84

podatek

Seniorzy - najbliższy mecz

sob, 18 mar 2017 00:00 
Drogowiec Jedlińsk : Skaryszewianka Skaryszew

Campeon Liga Okręgowa

  MPkt
1 Drogowiec Jedlińsk1538
Mazowsze Grójec1529
Powiślanka Lipsko1529
Centrum Radom1527
Zamłynie Radom1527
KS Warka1525
Jodła Jedlnia Letnisko1524
Legion Głowaczów1523
Iłżanka Kazanów1518
10 Pilica Nowe Miasto1517
11 Skaryszewianka 1516
12 GTKKF Grójec1516
13 Zawisza Sienno1515
14 KS Potworów1512
15 Polonia Iłża1510
16 Zwolenianka Zwoleń157

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 18 mar 2017
Drogowiec Jedlińsk : Skaryszewianka Skaryszew
KS Warka : Iłżanka Kazanów
Powiślanka Lipsko : Zwolenianka Zwoleń
Jodła Jedlnia Letnisko : GTKKF Grójec
GKS Mazowsze Grójec : Polonia Iłża
Pilica Nowe Miasto : Zawisza Sienno
Legion Głowaczów : Zamłynie Radom
KS Potworów : TKKF Centrum Radom

Seniorzy - ostatnia kolejka

Drogowiec Jedlińsk 2:0 Iłżanka Kazanów
TKKF Centrum Radom 2:2 KS Warka
KS Potworów 4:0 Zamłynie Radom
Legion Głowaczów 1:1 Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto 6:0 Polonia Iłża
GKS Mazowsze Grójec 4:0 GTKKF Grójec
Jodła Jedlnia Letnisko 2:2 Zwolenianka Zwoleń
Powiślanka Lipsko 5:1 Skaryszewianka Skaryszew