Obrazek 10Najmłodsza grupa reprezentująca barwy GKS-u z rocznika 2003 w piątek 14 marca rozegra mecz kontrolny z rówieśnikami z KS Orlik Radom. Dla tej grupy będzie to pierwszy sprawdzian wiosną. Warto zwrócić uwagę na to że jest to drużyna, która będzie GKS repreznotwać wiosną w rozgrywkach I ligi Orlików rocznik 2003. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na mecz w piątek 14 marca o godz. 17:00, boisko Orlik w Jedlińsku.

Skład na mecz:

1. Makulski Maciej

2. Kalita Kacper

3. Imiołek Kacper

4. Kobza Adrian

5. Klocek Jakub

6. Zegarek Hubert

7. Berlińska Ola

8. Chojnacki Jakub

9. Wójcik Dawid

10. Szymański Kacper

11. Wojciechowski Filip

12. Pomarański Czarek

13. Kołodziejczyk Mateusz

 

zbiórka zawodników godz. 16:20

Seniorzy - Mecze towarzyskie

STAL NIEWIADÓW

DROGOWIEC JEDLIŃSK

piątek 22 lipca godz. 18:30

Niewiadów

Młodzież - sparingi | turnieje

Rocznik 2001|2002

Mecz sparingowy

DROGOWIEC JEDLIŃSK

MSPN RADOMIAK 2002

sobota 6 sierpnia godz. do ust.

Stadion Jedlińsk

Rocznik 01|02 - najbliższy mecz

Liga Wojewódzka - rocznik 01|02

  MPkt
MSPN Radomiak Radom1440
Drukarz Warszawa1426
Pogoń Siedlce1420
Broń Radom1418
Unia Warszawa1415
AS Radomiak Radom1414
Agrykola Warszawa1413
8 Drogowiec Jedlińsk1412

Rocznik 03|04 - najbliższy mecz

Liga Okręgowa - rocznik 03|04

  MPkt
1 Drogowiec Jedlińsk822
Hubertus Chomentów819
Broń Radom88
Zorza Kowala87
Jaguar Wolanów81

Rocznik 05|06 - najbliższy mecz

Liga Okręgowa - rocznik 05|06

  MPkt
Legion Radom615
Beniaminek Radom613
3 Drogowiec Jedlińsk67
Energia Kozienice60

Seniorzy - najbliższy mecz



Campeon Liga Okręgowa

  MPkt
Proch Pionki3065
KS Promna3054
Powiślanka Lipsko3053
Skaryszewianka 3051
5 Drogowiec Jedlińsk3050
Mazowsze Grójec3049
Polonia Iłża3048
Legion Głowaczów3047
Pilica Nowe Miasto3043
10 Jodła Jedlnia Letnisko3042
11 Zwolenianka Zwoleń3037
12 KS Potworów3036
13 Iłżanka Kazanów3034
14 Zawisza Sienno3029
15 Plon Garbatka3017
16 KP Stanisławice3011

Seniorzy - najbliższa kolejka

Seniorzy - ostatnia kolejka

Proch Pionki 3:0 Powiślanka Lipsko
GKS Mazowsze Grójec 0:0 Iłżanka Kazanów
KS Promna 5:2 Legion Głowaczów
Skaryszewianka Skaryszew 1:0 KS Potworów
Zawisza Sienno 4:4 Zwolenianka Zwoleń
Polonia Iłża 0:1 Jodła Jedlnia Letnisko
KP Stanisławice 2:1 Plon Garbatka
Pilica Nowe Miasto 0:1 Drogowiec Jedlińsk

GKS Drogowiec Jedlińsk wspierają