terminarzInformujemy, że w związku z rozgrywanym Turniejem Dzikich Drużyn w czwartek 18 lipca treningów nie będzie w obydwu grupach w rocznikach 2001-2003. Najbliższy trening odbędzie się we wtorek 23 lipca zgodnie z planem treningowym.

Seniorzy - Mecze towarzyskie

Centrum Radom

Drogowiec Jedlińsk

Środa 10 lutego 2016 godz. 19:00

Radom ul. 11-go Listopada

Młodzież - najbliższe mecze

Trampkarz U-15 - rocznik 2001/2002

Turniej - Trampek 2016

piątek 5 lutego 2016 godz. 10:00

Kozienice ul. Legionów 4

Młodzik U-13 - rocznik 2003/2004

runda jesienna sezonu 2015/2016

rozgrywki ligowe zakończone

Orlik U-11 - rocznik 2005/2006

Turniej - Trampek 2016

piątek 5 lutego 2016 godz. 10:00

Kozienice ul. Legionów 4

Liga Wojewódzka - rocznik 2001

  MPkt
Drogowiec Jedlińsk00
Agrykola Warszawa00
AS Radomiak Radom00
Drukarz Warszawa00
MSPN Radomiak Radom00
Pogoń Siedlce00
Broń Radom00
Unia Warszawa00

Liga Okręgowa - rocznik 2003

  MPkt
Drogowiec Jedlińsk00
Hubertus Chomentów00
Jaguar Wolanów00
Broń Radom00
Zorza Kowala00

Liga Okręgowa - rocznik 2005

  MPkt
Drogowiec Jedlińsk00
Beniaminek Radom00
Energia Kozienice00
Legion Radom00
UKS Lipie00

Podatek

podatek

Seniorzy - najbliższy mecz


sob, 19 mar 2016 00:00 
Polonia Iłża : Drogowiec Jedlińsk

Campeon Liga Okręgowa

  MPkt
Proch Pionki1633
Powiślanka Lipsko1633
KS Promna1633
Mazowsze Grójec1631
Skaryszewianka 1631
Polonia Iłża1628
7 Drogowiec Jedlińsk1628
Legion Głowaczów1627
Zwolenianka Zwoleń1624
10 Pilica Nowe Miasto1617
11 Zawisza Sienno1616
12 Iłżanka Kazanów1616
13 KS Potworów1615
14 Jodła Jedlnia Letnisko1613
15 Plon Garbatka1610
16 KP Stanisławice163

Seniorzy - najbliższa kolejka

sob, 19 mar 2016
Polonia Iłża : Drogowiec Jedlińsk
KS Skaryszewianka Skaryszew : Jodła Jedlnia Letnisko
Powiślanka Lipsko : Legion Głowaczów
KP Stanisławice : Pilica Nowe Miasto
Zawisza Sienno : Plon Garbatka
GKS Mazowsze Grójec : KS Potworów
KS Promna : Zwolenianka Zwoleń
Iłżanka Kazanów : Proch Pionki

Seniorzy - ostatnia kolejka

Drogowiec Jedlińsk 2:0 KP Stanisławice
Zwolenianka Zwoleń 2:4 KS Skaryszewianka Skaryszew
Proch Pionki 5:0 Pilica Nowe Miasto
Iłżanka Kazanów 0:2 Powiślanka Lipsko
KS Potworów 0:2 KS Promna
Jodła Jedlnia Letnisko 2:2 Zawisza Sienno
Plon Garbatka 2:2 Polonia Iłża
Legion Głowaczów 3:1 GKS Mazowsze Grójec

GKS Drogowiec Jedlińsk wspierają